26 квіт. 2012

"Чорнобиль - наш біль!"

Чорнобильський вітер по-душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає, Годинник життя безупинно іде ... Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає. Олена Матушек
24 квіт. 2012

Театр дитячої моди "Олеандр" КЗО СБШ №23

Шкільний театр дитячої моди "Олеандр" під керівництвом творчої й талановитої Олени Василівни Осипової взяв участь у Регіональному фестивалі театру краси та моди " На подіумі юнь, краса, гармонія" 2012р.
20 квіт. 2012

Профорієнтаційна робота

20 квітня відбулася профорієнтаційна зустріч з представниками державного вищого навчального закладу - «Національний гірничій університет».
17 квіт. 2012

"Формула успіху 2012"

Учні 11-Ф класу стали переможцями у міському інтелектуальному конкурсі "Формула успіху"
12 квіт. 2012

12.04.2012 відбулось чергове засідання членів шкільного євроклубу «All Right»

На порядку денному було обговорення теми «Eduсation in European countries» (Освіта в Європейських країнах). Найактивнішу участь прийняли учні 11-х класів. Яскраві презентації та фільми містили багато корисної інформації для тих хто вже на порозі дорослого життя.

Методичний тиждень іноземних мов

У школі пройшов методичний тиждень іноземних мов
12 квіт. 2012

Всесвітній день авіації і космонавтики

Відзначення школою Всесвітнього дня авіації і космонавтики
10 квіт. 2012

Відкриття місячника оборонно-масової роботи

Урочистий захід відкриття місячника оборонно-масової роботи, присвячений 67-річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні та проведення першої відправки призовників до лав Збройних Сил України.
6 квіт. 2012

Нагородження освітян

За впровадження інноваційного досвіду в освітньому просторі
6 квіт. 2012

Щодо Положення про золоту та срібну медалі

Інформація до відома вчителів, батьків!