Методичний тиждень іноземних мов

12 квіт. 2012
У школі пройшов методичний тиждень іноземних мов

Вже традиційним стало чаювання по-англійськи. Воно відбувалось у межах методичного тижня МПК вчителів іноземних мов, який проходив з 09.04.12 по 13.04.12 за темою «The World of Art» «Світ мистецтв».

Тематичні газети стали відображенням інтересів учнів,– вони були присвячені театру, кіно, музиці, живопису.

Вернісаж дав змогу школярам продемонструвати школярам власні таланти

10.04.12  учням сьомих класів була запропонована вікторина на тему “Cinema” «Кіно», яка містила не тільки запитання, але й фрагменти улюблених фільмів.

Яскраві тематичні презентації учнів зробили цей захід ще більш цікавим. Захід відбувся завдяки ініціативі  Леснічої Т.В. та Вороновської Т.П.

У межах тижня відбулась презентація педагогічної майстерності вчителів іноземних мов. Вчителі МПК Токарева О.Л., Подоляну О.М., Жданова Ю.О., Островерх Л.В. давали майстер-клас, демонструючи

досконале знання методики та володіння предметом.