Дистанційна освіта на Класній оцінці

Шановні Друзі!

Ви відкрили сторінку з життя школи, де педагогічний колектив намагається підтверджувати думку, що не дитина існує  для системи виховання і освіти, а система існує для дитини. І це є міцними традиціями школи, в якій вчителі і батьківська громадськість мають добрі звички, що дає змогу дітям рано визначити життєву мету.

Директорка школи

Наталія Анатоліївна Квятковська

•

Міжнародний день боротьби з насиллям і булінгом. КібербулінгПодорож до КоломиїВипускний - 2021Посилання для підключення до трансляції звіту керівника закладуУВАГА! Публічний звіт директора буде доступний в онлайн-режиміЗвіт директора школи за 2020-2021 н.р.

Стратегічна мета закладу

Формування особистості – інтелектуальної еліти, що відповідає вимогам суспільства і сучасності, що прагне до самовдосконалення, саморозвитку, самовизначення, самоактуалізації; особистості, що має бути конкуренто спроможною в умовах соціальних змін.

Працюємо над створенням інноваційної школи.