12.04.2012 відбулось чергове засідання членів шкільного євроклубу «All Right»

12 квіт. 2012
На порядку денному було обговорення теми «Eduсation in European countries» (Освіта в Європейських країнах). Найактивнішу участь прийняли учні 11-х класів. Яскраві презентації та фільми містили багато корисної інформації для тих хто вже на порозі дорослого життя.

12.04.2012 відбулось чергове засідання  членів шкільного євроклубу «All Right» під керівництвом вчителя англійської мови Івченко І.О. На порядку денному було обговорення теми «Eduсation in European countries» (Освіта  в Європейських країнах). Найактивнішу участь прийняли учні 11-х класів. Яскраві презентації та фільми містили багато корисної інформації для тих хто вже на порозі дорослого життя.

Окрім того, на засіданні були присутні учасники тристороннього обміну молоддю (Ізраїль, Україна, Палестина), які поділилися своїми враженнями  від поїздки до Ізраїлю. Розповідь була проілюстрована яскравими фото.

На засіданні панувала дружня атмосфера, тому що воно носило неформальний характер («без краваток»). Школярам запам’ятаються не тільки презентації, але й coffeе-break (перерва на каву) та пісні у виконанні учнів під гітару.