22 бер. 2012

Засідання атестаційної комісії

За планом роботи школи 22 березня 2012 р. було проведено засідання атестаційної комісії І рівня. Атестувалося 14 вчителів. Всі отримали позизитивні результати.
21 бер. 2012

Навчаємось граючись!

Так весело та жартома пройшов тематичний урок з англійської мови з теми: «Food».
16 бер. 2012

Игра-конкурс по математике “Кенгуру” состоялся 15 марта 2012 года

15 марта состоялось одно из знаменательных событий в мире математических конкурсов среди учащихся. Это Международный Математический Конкурс "Кенгуру-2012". В нем приняли участие 403 ученика нашей школы (каждый второй).
16 бер. 2012

Такая загадочная наука физика доступна всем!

Школа приняла участие в телемосте: Днепропетровск - Европейский центр "Институт ядерных исследований" (Швейцария, г.Женева)
12 бер. 2012

Вітаємо шкільні команди в отриманні другого місця на ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді МАН України "Відкрита природнича демонстрація"

Учні нашої школи були нагороджені дипломами другого ступеню у ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді МАН України "Відкрита природнича демонстрація"
12 бер. 2012

С песней по жизни!

12 марта в школе состоялся яркий, динамичный, красочный Праздник Хора!
7 бер. 2012

Дорогие женщины! Поздравляем Вас с праздником весны, любви, красоты!

Пусть радостью сегодня солнце светит, В тени оставив сноп больших тревог, И все цветы, какие есть на свете, Цветут сегодня пусть у Ваших ног.
6 бер. 2012

Олександр Вілкул привітав освітян Дніпропетровщини зі здобуттям 13 медалей і Гран-прі Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012»

Губернатор Олександр Вілкул привітав освітян Дніпропетровщини зі здобуттям 13 медалей і Гран-прі Третьої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012».
5 бер. 2012

Участь школи у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2012"

Нагородження школи золотою медаллю у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2012" в номінації "Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти"
3 бер. 2012

Награждение "Учитель года - 2012"

Сегодня в Днепропетровском городском совете поздравляли победителей и лауреатов городского конкурса «Учитель года-2012».