27 лют. 2012

«Дніпропетровщина – мій рідний край, моя земля, моя країна дорога…»

До 80 річниці Дніпропетровської області 27 лютого о 9-00 пройшов урочистий захід «Дніпропетровщина – мій рідний край, моя земля, моя країна дорога…»
24 лют. 2012

Єдиний урок "Петриківська квітка"

24 лютого 2012 року у школі пройшов єдиний урок "Петриківська квітка"
23 лют. 2012

Книга-джерело знань!

23/02/2012 Відбулась презентація книги "Сяєво Жар-Птиці" в обласній бібліотеці для дітей
21 лют. 2012

ЗНО-2012

До уваги випускників та їх батьків (додаткова інформація)
17 лют. 2012

27 лютого Дніпропетровщина святкує 80 річчя

На високому рівні у школі пройшли наступні заходи: Конкурс презентацій «Дніпропетровщина - перлина України»; Конкурс колажів «Дніпропетровщина – мій рідний край, моя земля, моя країна дорого …»
14 лют. 2012

Афганістан! Ти в пам'яті моїй!

Відкритий захід з нагоди 23 річниці виводу військ з Афганістану за участю шановного гостя, учасника бойових дій Поварчука Т.П. та вихованців військового ліцею.
9 лют. 2012

Участь дружного 7-Б класу у районному конкурсі "МАЙБУТНЄ ДЕРЖАВИ - ЦЕ Я, ЦЕ ТИ!"

Подорож класу до творчих зупинок

Педагогічна рада

Відбулося засідання педагогічної ради на тему "Сучасний урок в умовах школи сталого розвитку - сумісна діяльність педагогів та учнів". Було обговорено проблему щодо використання сучасних освітіх технологій у навчально - виховному процесі з метою підвищення інтелектуального та професійного рівня вчителів, забезпечення творчої атмосфери діяльності як показників модернізації освіти в умовах школи сталого розвитку. Форма проведення - інтелектуальна кав'ярня.
9 лют. 2012

Дніпропетровщина - перлина України!

До 80-тиріччя Дніпропетровської області проведено конкурс колажів
7 лют. 2012

Готуємось до ЗНО

До уваги випускників 2012 року та їх батьків...