150 років від дня народження Лесі Українки

25 лют. 2021
.

Сьогодні, 25 лютого, виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
ЇЇ внесок у розвиток української культури неоціненний, її твори знають і шанують у всьому світі, а її незламна особистість – нескінченне джерело натхнення для української нації.
Леся Українка – це невід’ємна частина нашої державності, символ незалежності та самобутності народу. Це вона, вслід за Шевченком, переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим
Її твори написані у кращих європейських традиціях, залишаються сучасними і не втрачають актуальності донині, закликають бути єдними і відчайдушними у любові до рідної землі.
Вшановуємо пам’ять нашої землячки, слоняємося перед самобутністю її таланту і пишаємося, що наша держава славиться такими видатними особистостями!
Учні нашої школи приєдналися до онлайн флешмобу #Читаємо_Лесю

#Читаємо_Лесю#Дніпро_ОБД