Вшанування волонтерів

19 груд. 2018
18 грудня у лікарні ім. І.І.Мечникова вшановували волонтерів

18 грудня у лікарні ім. І.І.Мечникова вшановували тих, хто ціною власного життя допомагає іншим, тих, хто ставить в пріоритет зовсім чужих по крові людей, але таких близьких по духу- волонтерів. Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи.
Учні нашої школи були частиною цього заходу, адже теж з гордістю звуться волонтерами. Благодійні ярмарки.. акції..було підраховано, що за останній час дітьми, батьками, вчителями нашої школи було зібрано більше півмільйона гривень...
Ми не можемо стояти осторонь! Нас лякає безсилля зупинити той жах, що відбувається на Сході України. Тому ми прагнемо хоч чимось допомогти тим, кому найтяжче і найстрашніше! Щиро віримо, що прибор для підігріву медичних розчинів полегшить роботу медикам на передовій, і вони зможуть зберегти життя усім воїнам; бензопили допоможуть збудувати найміцніші укріплення, які захистять від лютого ворога; відправлені на передову шкарпетки - зігріють; різноманітні смаколики, новорічні іграшки, ялинки.. хоч на одну хвилину повернуть туди, де тепло, затишно, де вірять, люблять, чекають...де НЕМАЄ ВІЙНИ!