Заняття з елементами тренінгу у 3-В класі

19 груд. 2018
Психологом нашої школи Кирилкіною А.О. було проведено заняття з елементами тренінгу з оцінки своїх досягнень

Напередодні Нового року психологом нашої школи Кирилкіною А.О. було проведено заняття з елементами тренінгу з оцінки своїх досягнень та успіхів за 2018 рік серед учнів 3-В класу. Метою заняття було визначення складових особистого успіху; прагнення до саморозвитку, самовдосконалення; створення власної формули успіху на наступний рік. Учні із задоволенням написали лист своїх успіхів, мали змогу проаналізувати найважливіші події зі свого життя та помріяти про найбажаніше. Наприкінці уроку учні обмінювалися новорічними побажаннями один одному. Урок закінчився в  піднесеному та доброму настрої.