Науково-практичний семінар

13 вер. 2012
11-12.09.2012 року на базі СШ № 21 та ЛІТ проводився науково-практичний семінар за підтримки НЦ "Мала академія наук України"

Тема семінару була наступною: «Засоби та методика підготовки електронних навчальних ресурсів та формування педагогічних сценаріїв на електронних площадках учасників навчального процесу (викладачів та учнів середніх навчальних закладів), на базі Web-порталу «Сервер підтримки навчальної взаємодії (СПНВ)»

Присутніми на даному заході були представники НЦ «мала академія наук України», Інституту телекомунікації та глобального інформаційного простору та представник навчальних закладів міста: СШ № 2, 21,31, 55, НВК 100, 122 та ЛІТ ,а також представник нашої школи – вчитель фізики Карасик В.Д.