Серпнева педагогічна нарада

29 серп. 2012
29 серпня у школі пройшла традиційна серпнева педагогічна нарада.

Основними питаннями, що були винесені на педагогічній нараді, були аналіз та підсумки роботи школи навчально-виховного характеру, намічені цілі щодо роботи в навчальному 2012-2013 році.

Також були нагороджені вчителі грамотами  обласного, міського та районого управлінь освіти.

Грамотою обласного управління освіти та науки України нагороджено вчителі англійської мови Никифорова О.Г. та Григорян Л.І.

Грамотою міського управління освіти та науки України нагороджено вчителя початкових класів Терещенко Н.В. та вчителя німецької мови Островерх Л.В.

Грамотою районого управління оствіти та науки України нагороджено вчителя математики       Морозову Т.В., вчителя біології Саватєєву С.Г., вчителя трудового навчання Вовк В.І., вчителя історії Закапко О.М., соціального педагога Меркулову Н.В.

Прийняли щирі поздоровлення наші вчителі-юбіляри з побажанням професійного розвитку та творчого натхнення.