Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури

2 квіт. 2012
З 25 по 29 березня 2012 року в м.Луцьку відбулась Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури.

З 25 по 29 березня 2012 року в м.Луцьку відбувся IV етап XXVI Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Учениця нашої школи, Подзолкова Юлія (11-Ф клас), посіла 4 місце серед учнів 11-х класів. Супроводжувала групу Дніпропетровської області вчителька нашої школи Соколюк Л.Ф. Для учасників олімпіади були організовані екскурсії до Волинського національного університету, наукового даслідницького інституту ім.Лесі Українки, до с.Колодяжного в садибу Лесі Українки та перегляд вистави "Лісова пісня" в музично-драматичному театрі ім.Т.Шевченка. На згадку про дивовижний Волинський  край, щедрих та гостинних її жителів залишились диски, приємні спогади та світлини.