Участь школи у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2012"

5 бер. 2012
Нагородження школи золотою медаллю у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2012" в номінації "Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти"

1-3 березня у м. Києві проходила Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2012", організаторами якої були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національна академія педагогічних наук України. Директору школи Н.А. Квятковській було вручено золоту медаль в номінації "Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного  навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти".
    Школу було занасено до офіційного катологу виставки "Сучасні заклади освіти - 2012"