Вшанування пам’яті загиблого випускника школи Едуарда Зебіна

30 лист. 2020
.

Сьогодні для джур куреня ім. Е.Зебіна дуже символічний день…
Адже 30 листопада, 4 роки тому, загинув випускник школи, учасник антитерористичної операції на Сході України Едуард Миколайович Зебін (позивний «Фізик»), на честь якого було названо курінь.
Протягом дня джури куреня розповідали учням школи про неординарну особистість, що не пошкодувала власного життя у боротьбі за незалежну та вільну Україну, про життєвий та бойовий шляхи Едуарда; учні 1-11 класів вшановували пам’ять загиблого воїна, покладаючи квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на фасаді школи.
Наприкінці дня для здобувачів освіти 10-11 класів джурами було організовано захід, на якому учні подивилися фільм про загиблого героя, послухали виступи директора школи Н.А. Квятковської, учителя фізики В.Д. Карасика та однокласниці Едуарда Ганни Терянік.
Слава Героям України, її вірним дітям, для яких Батьківщина була дорожчою за життя!