Зустріч із Jason Rickey – викладачем university of South Carolina (USA).

9 жовт. 2019
8 жовтня 2019 року відбулася зустріч учнів 10-их та 11-их класів з Jason Rickey – викладачем university of South Carolina (USA)

Jason підготував медійну програму про один із найпрестижніших університетів Америки, у якому навчаються 35 тисяч студентів з усіх куточків світу. На відео студенти з України розповіли про насичене яскравими подіями студентське життя в американському університеті.
   Зустріч з Jason Rickey стала можливою завдяки багаторічному партнерству нашої школи з освітнім центром «We Change», який допомагає здобувачам освіти підвищити рівень знання англійської мови, скласти іспити з метою отримання сертифікату міжнародного зразка та здобути вищу освіти за кордоном. Ірина Москаленко (випускниця нашої школи) – керівник освітнього центру - надала корисні поради як обрати майбутню професію та правильно скласти резюме.