Участь школи у Міжнародному проекті на запрошення центру Миру Президента Ізраїлю Шимона Переса "Тристоронній обмін молоддю: Україна-Палестина-Ізраїль"

З 26 березняпо 01 квітня 2012 року група учнів 11х класів у складі Сторожко Анастасії (11-А) та Ботвіновської Анастасії (11-А) у супроводі заступника директора з НВР, вчителя англійської мови Никифорої О.Г. знаходилися у Ізраїлі на запрошення центру Миру Президента Ізраїлю Шимона Переса. Проект "Тристоронній обмін молоддю", спрямований на сприяння взаєморозуміння між старшокласниками Ізраїлю, Палестини та України було ініційовано Фондом Віктора Пінчука.Під час самої подорожі школяри мали змогу побачити своїми очима історичні памятники, які складають культурну спадщину всього людства.Діти побували у Тель-Авіві, Хайорі, Єрусалимі, побачили старовинні христіанські храми, католицькі собори, мусульманські мечеті.
Створено 03.04.12
Альбом школи