Семінар-практикум педагогів-організаторів Дніпропетровської області

1 лист. 2012
Сьогодні на базі нашої школи пройшов даний захід під гаслом: "Будуємо шкільний дім в у мовах школи сталого розвитку".

Семінар пройшов у дружній, теплій атмосфері, дуже інформативно та пізнавально.Учасниками семінару-практикуму стали педагоги-організатори зі всієї Дніпропетровської області.

Була проведена екскурсія по школі. Гостям було запропоновано прослухати інформаційну довідку про нашу школу "Будуємо шкільний дім - комфортне середовище для прояву здібностей, талантів і можливостей учнів та вчителів в умовах школи сталого розвитку". Також  був проведений тренінг нашим педагогом-організатором Шинкаренко О.Є. разом з членами Ради Лідерів "ТОЛ" за темою: "Демократичне лідерство молоді. Постановка цілей та завдань. Розподіл часу".

Нашими учнями була продемонтрована  візитка школи "Как можно не любить школу номер 23!"