Школа вчителів фізики України в Европейському центрі ядерних досліджень (CERN), м. Женева, Швейцарія

22 жовт. 2012
Обмін досвідом між вчителями фізики з разних країн світу.

Мала Академія наук України організувала ІІ школу вчителів фізики України в Европейському центрі ядерних досліджень (CERN), м. Женева, Швейцарія. Україну представляли 27 вчителів фізики з разних областей України. Від Дніпропетровської області в роботі школи приймали участь Заслужений вчитель україни, вчитель фізики нашої школи Карасик В.Д. та директор ЛІТу Григор'єв С.Б.Цей захід проходив з 13 до 20 жовтня 2012 року.

Перед вчителями з лекціями виступали ведучі вчені CERN, відбувались цікаві дискусії. вчителі розглянули та познайомилисьз роботою Великого Адронного Коллайдеру, побували на пунктах управління всіма детекторами,а також в головному пульті з останніми відкриттями. Познайомилисья з подальшими планами вчених, провели екскурсії в м. Женеві.

Разом з українськими вчителями працювали вчителі Естонії. Робота школи була дуже плодотворною, цікавою, спілкування насиченим та доброзичливим. Отримані знаня допоможуть вчителям в їх подальшій праці і навчанні свої учнів.