Нагородження школи золотою медаллю

19 жовт. 2012
Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

Нашу школу було нагороджено золотою медаллю в номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі» на четвертій Національній виставці "Інноватика в сучасній освіті".

16 жовтня 2012 р. об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Виставка проходитиме з 16 жовтня по 18 жовтня 2012 року.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2010 року офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні.

Виставка представила з 27 регіонів України 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

Одним із 625 навчальних закладів була наша Спеціалізована багатопрофільна школа № 23.