Відкритя шкільного етапу гри "Сокіл" ("Джура")

28 вер. 2015
Сьогодні відбулося відкриття шкільних змагань гри "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні в школі відбулося відкриття шкільних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнів 5-9 класів.

На лінійці були присутні гості: осавул козацької паланки війська Запорізького Низового пан В. Ладигін, автор театру "КВК ДДУ" Г. Гельфер, заступник командира танкової роти 93 механізованої бригади І. Начовний (позивний "Гном"), голова Жовтневої районної ради ветеранів А.Л. Васильков.

В ході лінійки був дан старт безстроковій благодійній акції допомоги воїнам-захисникам України. В учнів також була можливість спробувати свої сили в козацьких бойових мистецтвах.

Одразу після лінійки пройшли змагання команд 15 класів зі стройової підготовки "Впоряд", з дартсу та стрільби з гвинтівки.

Завтра - продовження змагань.