Всеукраїнський семінар

23 груд. 2011
«Рік освіти та інформатизації суспільства на Дніпропетровщині: створення єдиного інформаційного простору»

21 грудня 2011 року на базі школи відбувся Всеукраїнський семінар керівників управліннь освіти Обласних державних адміністрацій України за участю заступника міністра Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Жебровського Б.М. Тема семінару «Рік освіти та інформатизації суспільства на Дніпропетровщині: створення єдиного інформаційного простору.»

Директором школи Квятковською Наталією Анатоліївною було презентовано роботу закладу за темою: «Використання сучасних інформаційних технологій у школі як можливість переходу на новий кваліфікаційний рівень навчального процесу», директор розповіла про роботу школи в єдиному освітньому просторі.

Відбулася презентація фрагментів уроків в інтерактивних кабінетах: у школі І ступеня (урок математики в 2-Б класі, вчитель - Солодовник Г.А.), у школі ІІІ ступеня (урок математики в 11-Ф класі, вчитель - Александрова В.А.).

Заслужений вчитель України, вчитель фізики Карасик В.Д продемонстрував можливості використання інтерактивних методів навчання в кабінеті фізики із здійсненням веб-зв’язку із Національним центром МАН та Європейським центром ядерних досліджень, що розташований у Швейцарії.