Експрес-курси з надання першої допомоги

25 бер. 2014
24 березня учні 9-11 класів школи № 23 взяли участь у експрес-курсах з надання першої медичної допомоги

24 березня 2014р. учні 9-11 класів школи № 23 взяли участь у експрес-курсах з надання першої медичної допомоги. Курси проходили на території обласної лікарні ім. Мечникова, на них були присутні учні шкіл, студенти, інтерни, волонтери.

Перед зібравшимися виступил головний лікар лікарні Сергій Риженко. Слово також було надане директору нашої школи Наталії Анатоліївні Квятковській.

Потім діти на практиці показали, як надавати першу допомогу потерпілим у ДТП, при падінні з висоти; навчали азам догляду за тяжко хворими.

Подібна акція викликала великий інтерес ЗМІ. Учениця 10-Ф класу Софія Іванова дала інтерв'ю представникам Дніпропетровського телебачення, в якому говорила про велику куристь та необхідність проведення подібних експрес-курсів.

Захід проходив у рамках роботи громадської організації "Мечниковський молодіжний рух". Ця організація об'єднує молодих лікарів, які займають активну життєву та громадську позицію і готові кожної хвилини прийти на допомогу. Її члени - лікарі та інтерни різних медичних спеціальностей. Основним напямком роботи руху є надання доступної медичної допомоги соціально незахищеним верстам населення.

Відео про захід можна переглянути за посиланням: http://www.radiosvoboda.org/media/video/25308077.html