Учнівсько-батьківські збори

25 жовт. 2013
24 жовтня в школі пройшли учнівсько-батьківські збори за участю представника кримінальної міліції Жовтневого району у справах дітей Марії Олександрівни Романовської

Зустріч відкрила заступник директора з виховної роботи Альона Анатоліївна Саєнко.

Марія Олександрівна докладно розповіла батькам та учням про їхні права, обов'язки як громадян України Інформувала про кримінальну та адміністративну відповідальність батьків і дітей за порушення норм поведінки та порядку як в школі, так і в суспільстві. Присутні мали можливість ставити питання, на які всі отримали відповіді.

Дітям було цікаво ознайомитися з тим, як повинен виглядати документ представника органів внутрішніх справ.

Голова батьківської ради школи Наталія Юріївна Таратута подякувала М.О. Романовській за докладну та корисну інформацію (координати представника кримінальної міліції у справах дітей можна знайти на нашому сайті в розділі Корисні посилання).