Участь школи у V Національній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

28 жовт. 2013
22-24 жовтня 2013 р. в м. Києві наша школа брала участь у V Національній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Організаторами виставки виступали: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». У виставці взяла участь і наша школа.

Були представлені 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх 27 регіонів України, а також учасники з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 нагороджена дипломом лауреату конкурсу І ступеня у номінації "Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти".

Вітаємо колектив школи з цією нагородою!