Дебатний дебют

10 груд. 2018
Дебатна спільнота нашої школи збільшується

Дебатна спільнота нашої школи збільшується. 8 грудня в Дніпрі відбувся Регіональний дебатний турнір, в якому взяли участь дві команди нашої школи. В форматі Карла Поппера вперше дебатували хлопці 8-Ф класу.  Команда у складі Фатьянова Дениса, Петриченко Сергія, Ходько Миколи  продовжує тренуватися й планує свою участь в інших турнірах. Грива Михайло пройшов цей турнір в ролі тайм-спікера і тепер він добре знається на форматі, що допоможе йому в майбутніх іграх.

У старшій лізі в форматі Полісі кейсу дебатували Мошевич Аделіна (10-Б) та Басевич Анастасія (11-Б). Остання вже має дебатний досвід, що допомогло всій команді виступити вдало і отримати хороші бали.

Цей турнір став підготовкою до Всеукраїнського дебатного турніру Dnipro Open 2019, тому досвід, який отримали ці команди, стане їм в нагоді.