Урок пам’яті жертв голодомору

28 лист. 2018
Вчителі історії Світла С.П. і Тур Н.Г. провели для учнів 9-10 класів урок пам’яті жертв голодомору

Вчителі історії Світла С.П. і Тур Н.Г. провели для учнів 9-10 класів урок  пам’яті жертв голодомору «У той рік заніміли зозулі».

85 років тому нам хотіли винести вирок смерті.  85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних      людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Тоталітарний  режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом.

Мільйони людей, які загинули у 1932-33 роках голодною смертю, не можуть безслідно розчинися у часі і просторі. Про них пам’ятатимемо ми, хто вижив, їх діти та онуки … Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду  у 1932-1933 роках… Пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений цей урок.