Шкільний дебатний турнір

8 лист. 2018
Шкільний дебатний турнір

7 листопада в нашій школі відбувся Шкільний дебатний турнір. В турнірі взяли участь учні 8, 9, 10 і 11 класів. У складі суддівської колегії були студенти Дніпровських Вишів – колишні дебатанти, які не в перше вже судять дебати в німецькому форматі.  Дебатували на тему «Чи треба ввести «сертифікат правдивості» для ЗМІ в Україні?».

На турнірі був присутній Головний заступник Генерального консула ФРН в Україні пан Петер Шмаль, який звернувся до дебатантів з вітальним словом. Переможці  - Гріва Михайло (8-Ф),  Ємельянова Катерина (11-Б), Токінова Марія (11-Б),  отримали подарунки від Генерального Консульства ФРН.

Визначена була п’ятірка кращих спікерів турніру, до якої увійшли не тільки переможці, досвідчені дебатанти, але і новачки – Євтушенко Анастасія (9-Ф), Фатьянов Денис (8-Ф). В регіональному турнірі будуть брати участь Токінова Марія та Ємельянова Катерина, які набрали найбільшу кількість балів. Всі учасники турніру отримали сертифікати учасників проекту «Молодь дебатує».