Шкільні змагання гри "Сокіл" ("Джура")

5 жовт. 2018
Завершилися шкільні змагання гри "Сокіл" ("Джура")

Ось і завершилися шкільні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура"). Козацький дух та дитячий азарт вирував у нашій школі протягом трьох днів. 2 жовтня 15 роїв, до яких входили учні 5-9 класів, брали участь у конкурсі знавців історії українського козацтва «Відун» та демонстрували свої знання з надання першої долікарської допомоги у конкурсі «Рятівник». Особливо цікавим виявився новий для наших школярів конкурс з орієнтування на місцевості. За допомогу в організації дякуємо тренеру зі спортивного орієнтування Олені Миколаївні (молодіжний центр "Освіторіум").
Найбільш захопливим та емоційним виявився третій день змагань, адже 3 жовтня юні джури мали можливість показати свою козацьку звитягу у конкурсах «Лава на лаву» та «Перетягування линви». Хочемо висловити найщирішу вдячність представникам зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм», а особливо керівнику Генадію Полякову за щорічну допомогу в організації та проведенні змагань.