Педрада 22.12.16

23 груд. 2016
22.12.16 відбулася педрада

22 грудня у школі відбулася педрада на тему "Сучасні парадигми виховання соціально відповідальної особистості - патріота України".

Були заслухані доповіді заступника директора з виховної роботи Юлії Юріївни Соколової, заступника директора з науково-виховної роботи Наталії Георгіївни Тур.

Було проведено бліц-опитування вчителів на тему "Розвиток в учнів навчального закладу громадянської активності у становленні громадянина-патріота України", та наприкінці педагогічної ради соціальний педагог Ольга Щербицька озвучила оброблені результати.

Психолог Анастасія Кирилкіна представила результати дослідження громадянської активності учнів минулого та поточного навчальних років.

Педагог-організатор Олена Євгеніївна Шинкаренко провела тренінг за методикою Едварда де Боно "Шість капелюхів", а також показала відеофільм про участь шкільного рою "Сокіл" у Всеукраїнському етапі гри "Сокіл" ("Джура").