Батьківський всеобуч "Успіх вашої дитини"

18 бер. 2016
17.03.16 проведений єдиний батьківський всеобуч

17 березня в школі проведений всеобуч для батьків 1-11 класів на тему "Успіх вашої дитини".

З батьками учнів 1-2 класів на тему "Як розвивати в дітях талант" спілкувалася соціальний педагог мовного центру "Логос" Свіріна Ірина Іванівна.

Перед батьками п'ятикласників виступала соціальний педагог школи Соколова Юлія Юріївна.

У 8-х класах лікар-нарколог Місюра Олександр Григорович провів лекцію на тему "Особистий приклад батьків у попередженні шкідливих звичок".

Перед батьками учнів 9-х класів з інформацією про державну підсумкову атестацію виступила заступник директора з НВР Наталія Георгіївна Тур. Потім слово було надано представникам міжнародної компанії "Intercentras", які розповіли про інформаційно-освітній проект "Eurostart" (освіта за кордоном).