Стіна

Косолап  Алла  Іванівна
Dreams don't work unless you do.
13 лют. 2015, 13:33
Be kind whenever possible. It is always possible. Далай Лама
15 січ. 2015, 14:30
Косолап  Алла  Іванівна
У спеціалізованій багатопрофільній школі №23 з поглибленим вивченням англійської мови у конкурсі «Бобер – 2014» взяли участь 81 учень. І цього навчального року логічні задачі, що подані в нестандартній формі, сподобались школярам. Учні успішно справились з тестовими та з інтерактивними завданнями конкурсу. Сертифікат з категорією «Учасник міжнародного конкурсу з інформатики» отримали 31 учень. Сертифікат з категорією «Учасник міжнародного конкурсу з інформатики Відмінний результат» отримали 14 учнів. Сертифікат з категорією «Учасник міжнародного конкурсу з інформатики Добрий результат» отримали 36 учнів.
08 січ. 2015, 13:32
Косолап  Алла  Іванівна
Курсы обучения работе на компьютере – бесплатно! Преподаватели играют ключевую роль в подготовке будущих граждан информационного общества XXI века. Чтобы эффективно использовать новые возможности, преподавателям нужны соответствующие знания. Современная действительность предъявляет к учителям все более жесткие требования к владению компьютером. Преподаватель, являющийся образцом для подрастающего поколения, обязан быть грамотным не только в своей области. Понимая важность задачи повышения компетенции школьных учителей и преподавателей вузов в области информационных и коммуникационных технологий, корпорация Microsoft вместе с партнерами и экспертами разрабатывает и предлагает для использования многочисленные ресурсы специально для работников образования различного уровня подготовки – от начального и до «продвинутого» пользователя. http://www.microsoft.com/rus/citizenship/tvoy-kurs/teachers.aspx http://www.microsoft.com/rus/citizenship/tvoy-kurs/
05 січ. 2015, 11:20
Косолап  Алла  Іванівна
Задача 2. Цехіни на День народження (XXVIII Всеукраїнська олімпіада з інформатики, I етап, 19.10.2014) Одним из эффективных способов подготовки к олимпиадам является решение задач за прошедшие годы. Предлагаю свои решения некоторых олимпиадных задач районного и городского туров по программированию в 2014 году. Задача 2. Цехіни на День народження Папа Карло подарував Буратіно 1 золотий Цехін на його перший день народження, а заощадливий Буратіно поклав подарунок у банку. Кожного наступного року папа Карло подвоював свій попередній подарунок і додавав до нього стільки цехінів, скільки років виповнилося Буратіно, а той в свою чергу продовжував складати золоті в банку. На який N-й день народження у банці буде не менш ніж S цехінів? Програма вводить з клавіатури або форми одне число S (від 1 до 10 000 000 000). Програма виводить на екран або форму число N - рік, у який у Буратіно буде не менше S золотих цехінів у банці. Наприклад, вхідні дані 15, вихідні дані 3. Пояснення: на перший день народження Буратіно подарували один золотий, на другий 2 * 1 + 2 = 4, їх стало 5, а на третій 2 * 4 + 3 = 11, і їх стало 16 > 15.
05 січ. 2015, 10:29