Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 16 до 20 вересня проходитиме Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Тема цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти і останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. На початку навчального  року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.

Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.

Тренінг для президентів шкільних євроклубів, де в інтерактивній формі спілкувалися на тему
"Булінг: його ознаки, причини та наслідки ".

Лекція на тему «Булінг. Відповідальність та суб’єкти» . Учні мали можливість перевтілитися у справжніх представників правоохоронних органів та спробувати виявити булінг у тій чи іншій ситуації.

Зутріч з інспектором ювенальної превенції. Лекція на тему «Кібербулінг та інтернет-шахрайство"

Надзвичайно актуальний курс від студії онлайн - освіти EdEra "Недискримінаційний підхід у навчанні"знайомить із недискримінаційним і толерантним викладанням. Ви дізнаєтеся, як зробити школу дружньою для кожної дитини та створити в класі атмосферу взаємоповаги й підтримки.