Дистанційна освіта на Класній оцінці

Міжнародний день боротьби з насиллям і булінгом. Кібербулінг

4 лист. 2021
.

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі.
Це важливе нагадування про те, що будь-яка форма насилля, пов'язана зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів.
На цьому тижні практичним психологом школи були проведені розвивальні заняття «Дружні долоньки» з метою підвищення рівня згуртованності серед здобувачів освіти в початковій школі та профілактичні онлайн-бесіди «Протидія кібербулінгу: боротьба із залякуванням в інтернеті» серед здобувачів освіти середньої школи.