Вступ до школи

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно з наказом МОН України № 367 від 16.04.18 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття повної загальної середньої освіти» для зарахування до 1 класу закладу освіти потрібно надати такі документи:

-  заява на зарахування одного з батьків дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

-  оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

-  документ, що підтверджує місце проживання дитини;

-  довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її незарахування до нього.

До мікрорайону школи № 23 належать:

- проспект Д. Яворницького, будинки № 2-12 (парні);

- вулиця 8 Березня (усі будинки);

- вулиця Дмитра Донцова (усі будинки);

- провулок Ф. Макаревського, будинки № 1-Б, 4, 6, 8;

- узвіз Благодатний, будинки 1-Б-31;

- узвіз Мандриківський, будинки № 2, 6, 8-А, 8-Б, 8-Г, 8-Д;

- вулиця Яружна, будинки № 1-83, 2-84;

- вулиця І. Акинфієва, будинки № 1-23, 2-28;

- вулиця Яворницького, будинок № 6.

Прийом у 1-ші класи на 2019-2020 н.р. починається з грудня 2018 р. Довідки за телефоном 788-77-04.

Фотоподорож коридорами школи

Поради батькам майбутніх першокласників