Вступ до школи

Розпочато набір учнів 1-х класів на 2020-2021 навчальний рік.

Запис на співбесіду за телефоном 788-77-04.

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно з наказом МОН України № 367 від 16.04.18 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття повної загальної середньої освіти» для зарахування до 1 класу закладу освіти потрібно надати такі документи:

-  заява на зарахування одного з батьків дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

-  оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

-  документ, що підтверджує місце проживання дитини;

-  довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її незарахування до нього.

Фотоподорож коридорами школи

Поради батькам майбутніх першокласників