Педагогічна рада 21.12.2017р.

21 груд. 2017
Педагогічна рада 21.12.2017р.

21 грудня відбулася педагогічна рада на тему "Міждисциплінарний підхід до навчання як засіб формування інтегративного світобачення учня".

План проведення:

1.  Вступне слово директора школи Квятковської Н.А. про важливість інтегрованих уроків у сучасній українській школі.

2.  Доповідь заступника директора з НВР Никифорової О.Г. «Інтегрований урок: переваги та проблеми».

3.  Виступ   керівника   МПК   вчителів   природничих  наук Карасика В.Д. «Інтегроване навчання: забуте старе або сучасний підхід до навчання».

4.  Виступ керівника МПК вчителів базового рівня навчання Солодовник Г.А. «Особливості проведення інтегрованих уроків у початковій школі».

5.  Виступ керівника МПК вчителів іноземної філології Оболенської Т.Б. «Гуманістична спрямованість інтегрованих уроків лінгвістичного циклу шлях до успішної соціалізації учнів».

6.  Виступ заступника директора з ВР Соколової-Форкавець Ю.Ю. «Інтегративний напрямок у позакласній діяльності як засіб формування активної громадянської позиції учнів».

7.  Конкурс на найкращу ідею проведення інтерактивних уроків у 2018 році.

8.  Підбиття підсумків.

9.  Ознайомлення з проектом рішення педради.