Традиційний Фестиваль творчості

Підсумки Фестивалю - 2012!
Традиційний загальношкільний фестиваль дитячої творчості "Земля - наш спільний дім" завершився! Переможцями, які отримали Кубок Фестивалю стали:
в початковій школі (1-4 класи) - 3-Б клас; в середній школі (5-8 класи) - 7-В клас; в старшій школі (10-11 класи) - 10-Ф клас! Поздоровляємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів! Нагадуємо, що у наступному навчальному році наш Фестиваль буде святкувати свій 20-річний ювілей! До зустрічі, ювіляре!

Підсумки Ювілейного Фестивалю "Кінолітопис за 20 років"! Найголовніша історична подія шкільного життя 2013 року відбулася! Завершився блискучий Ювілейний традиційний Фестиваль дитячої творчості! Величезна подяка всім учням, класним керівникам та батькам за чудове свято тривалістю у два тижня! Переможцями, які завоювали Кубок Фестивалю, стали: в початковій школі (1-4 класи) - 4-В клас; в середній школі (5-8 класи) - 7-В та 8-Ф класи. Вітаємо переможців!

Підсумки Фестивалю - 2014!                    Традиційний загальношкільний фестиваль дитячої творчості "Україна - єдина країна" завершився. Переможцями стали: в початковій школі - 4-А клас; в середній школі - 6-В клас; в старшій школі - 9-Ф клас. Особливий приз за патріотичність та яскравість виступу отримав 10-А клас! Вітаємо переможців!

Підсумки Фестивалю - 2015!                          Традиційний загальношкільний фестиваль дитячої творчості "Храм наук" завершився. Переможцями стали: в початковій школі - 2-Б клас; в середній школі - 7-В клас; в старшій школі - 10-Ф клас. Особливі призи отримали 10-А та 10-Б класи! Вітаємо переможців!

Підсумки Фестивалю - 2016!                          Традиційний загальношкільний фестиваль дитячої творчості "23 фестиваль в 23 школі" завершився. Переможцями стали: в початковій школі - 4-В клас; в середній школі - 7-А клас; серед учнів 8-10 класів - 8-А клас. Гран-прі фестивалю отримав 3-Б клас. Кубок "Овація" було вручено 8-Ф та 10-Ф класам! Вітаємо переможців!

Підсумки Фестивалю - 2017!                          Традиційний загальношкільний фестиваль дитячої творчості "Моя родиня - це моя святиня" завершився. Переможцями стали: в початковій школі - 3-А клас; в середній школі - 7-Б клас; серед учнів 8-10 класів - 8-Ф клас. Гран-прі фестивалю отримав 9-А клас. Кубок "Овація" було вручено 5-В та 7-А класам! Неперехідним кубком "Моя родина - це моя святиня" нагороджено 1-В та 4-Б класи. Вітаємо переможців!