Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Наші досягнення

ДНІПРО - РЕГІОН-ЛІДЕР

ШКОЛА № 23 - ЛІДЕР ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ!

1-3 березня у м. Києві проходила Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2012", організаторами якої були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та Компанія "Виставковий Світ". Директору школи Н.А. Квятковській було вручено золоту медаль в номінації "Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного  навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти".
За підсумками Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2012" школу було занасено до офіційного катологу престижних навчальних закладів України.

16 жовтня - 18 жовтня 2012 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».  Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Нашу школу було нагороджено золотою медаллю в номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі».

22-24 жовтня 2013 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».  Нашу школу було нагороджено золотою медаллю в номінації "Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього  - стратегічний поступ української  освіти".

У березні 2014 року школа нагороджена Дипломом V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2014» .

У жовтні 2014 р. школа нагороджена дипломом шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» за активну діяльність з інновационного оновлення змісту національної освіти.

У березні 2015 року школа нагороджена дипломом VI Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2015» за творчу працю з підвищення якості національної освіти.

У жовтні  2015 року школа нагороджена дипломом лауреата І ступеня Cьомого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» за перемогу  в номінації «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України».

У березні  2016 року школа нагороджена золотою медаллю VIМіжнародної виставки «Сучасні заклади освіті-2016» за перемогу  в номінації "Міжнародна співпраця як невід'ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки".

У жовтні 2016 року на Восьмому міжнародному форумі "Інноватика в сучасній освіті-2016" та Четвертій міжнародній виставці "World Edu-2016"  наша школа стала лауреатом конкурсу й отримала диплом І ступеня в номінації "Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах".

У жовтні 2017 року на Дев'ятій міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті"  наша школа отримала золоту медаль у номінації "Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи".