04.09.14 Педрада "Підсумки роботи школи за 2013-2014 навчальний рік"

4 вересня в школі відбулася педагогічна рада "Підсумки роботи школи за 2013-2014 навчальний рік". З доповіддю з питання успішності учнів виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Тур Наталія Георгіївна. Вона проінформувала про рівень та якість знань по класам та школі в цілому, підсумках ЗНО-2014. Доповідь супроводжувалася презентацією.

З другого питання про підсумки науково-методичної роботи в школі виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Малик Лілія Сергіївна.

Потім було поставлене на голосування питання про оцінювання учнів 2-х класів (прийнято позитивне рішення).

Також обговорювалася низка поточних питань.

За підсумками педради прийняте рішення, яке було затверджене шляхом голосування.