Педрада 12.11.2015р.

13 лист. 2015

12 листопада в школі відбулася педрада на тему "Розвиток національної свідомості учнів та їх патріотичне виховання в умовах сталого розвитку європейської спільноти".

На початку педради були обрані дві творчі групи вчителів, яким було дано завдання створити портрет патріота України.

З докладами виступили заступник директора з виховної роботи Маршенко О.М., педагог-організатор Шинкаренко О.Є., заступник директора з НВР Никифорова О.Г., вчителя Краснова З.В., Соколюк Л.Ф., Івченко І.О., Бідненко А.В.

Наприкінці педради образи патріотів від учительських груп порівняли з портретами патріотів України, створеними учнями 11-А класу.