ВІТАЄМО З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

5 жовт. 2012
"Учитель" - звання вище інших слів!

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.
Ми любимо ваші цікаві уроки,
Хоч з нами буває немало мороки,
І вчительське серце частенько у герці,
Бо неслухи сиплять густесенько перцем.
І кліпають потім провин оченята,
А вчителя честь захищають завзято.
А вчитель справжнісінький факел знання
Їх також сумлінно черпає щодня,
Щоб учні ловили кожнісіньке слово
Багато цікавинок в нього готових.
Сім коробів треба, немов в циркача,
Щоб учень з уроку не дав «втікача».
Хай буде слово вчителя завжди
Святим і чистим на землі,
Нехай до нього як до правди
Ідуть великі і малі.
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу!

Шановні освітяни,керівники навчальних закладів та установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Велике завдання покладено сьогодні на педагогів – виховання молодого покоління, яке буде розбудовувати щасливе та заможне майбутнє нашої держави. Ваші учні вже і мислять інакше, ніж їхні попередники, не залежать від суспільних стереотипів, наполегливо шукають свій шлях у нашому швидкоплинному світі. І тому їм потрібні, насамперед, ваші мудрі поради та настанови, шановні педагоги.

Два роки потому голова облдержадміністрації Олександр Вілкул започаткував унікальний проект “Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти”. Мета реалізації проекту – підвищення конкурентоспроможності регіону за рахунок приведення рівня освіти до європейських стандартів та потреб ринку праці, створення єдиного освітньо-інформаційного простору регіону для підвищення освітнього рівня жителів Дніпропетровщини.

Усвідомлюючи, що задача педагогів регіону полягає в забезпеченні легкого доступу громадянина до усіх освітніх можливостей впродовж його життя, освітянська спільнота за підтримки голови облдержадміністрації Олександра Вілкула досягла значних успіхів у запровадженні Нового стандарту освіти Дніпропетровської області.

У цей час роль вчителя стала, як ніколи, важливою. Від вас, освітяни, від вашої щирості, професіоналізму, розуміння і жертовності в ім’я виховання сильного і творчого покоління, залежить як швидко наша держава стане процвітаючою країною, гідною поваги не лише Європи, але й усієї світової спільноти.

Бажаю вам, шановні друзі, добробуту і процвітання, наснаги та творчих здобутків, щоб лунала слава нашої Дніпропетровщини на всю Україну.

Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Марія ПУСТОВА

Шановні колеги-освітяни!

Прийміть найщиріщі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Благородна праця педагогів має неоціненне значення, бо саме вони виховують молоде покоління – надію держави. Але на освітянській ниві треба працювати роки й роки, щоб побачити результат свого творіння. Сьогодні, як ніколи, українське суспільство потребує освічених, високоморальних і духовно багатих особистостей. Від цього великою мірою залежить утвердження України у світовому співтоваристві, як держави з високим рівнем морального розвитку, демократії і правосвідомості.

Глибоке реформування країни, її модернізація визначає принципово нові завдання у напрямках дій як обласної влади, так і керівників органів управління освітою. Разом із вами вже два роки ми працюємо над втіленням у життя масштабного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандрат освіти», завдяки якому наш регіон має посісти передові позиції в усіх ланках освіти України.

Так, досягнень у нас багато. Але все зроблене – лише частина інвестицій у майбутнє освіти Дніпропетровщини, яку ви успішно й наполегливо розвиваєте.

Щиро бажаю вам здоров’я, добробуту, миру і злагоди. Нехай нові творчі успіхи супроводжують ваше благородне життя і невтомну працю, шановні вихователі і вчителі, викладачі й науковці!

Нехай щедрою до вас буде доля, обминають життєві негаразди, добра вам і справедливості.

Начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації
Олександр ДЕМЧИК