Презентація збірки "Собори наших душ"

14 груд. 2014

13 грудня в Будинку Вчителя відбулася презентація 16-го випуску збірки "Собори наших душ", в який увійшли твори дипломантів обласного туру конкурсу 2014 року, юних письменників, поетів, композиторів та художників.

До збірки увійшли твори учениць 11-Б класу Шалімової Аліси та Харьковської Наталії (вчитель Зільберман Л.Ф.). Книги були вручені юним авторам та їх наставникам.

В ході презентації зі сцени лунали кращі вірші та пісні у виконанні авторів, були продемонстровані малюнки юних художників.

Учениця 11-Б класу Шалімова Аліса та член Національного Союзу письменників України  Луценко В.А.