Предметний тиждень вчителів початкової школи

11 груд. 2014
З 8 по 12 грудня у школі проходить тиждень вчителва початкової школи

8 грудня 2014 р. розпочався методичний предметний тиждень вчителів почакової школи «Подорож до міста «Всезнайка» (розвиток творчих здібностей учнів).

Мета тижня - демонстрація взаємодії вчителя та учня, навчання та виховання за допомогою досвіду й творчості, ступеню володіння педагогічними технологіями (діяльність вчителів почакової школи у відповідності до вимог Державного стандарту).

Для дітей приготували багато цікавих уроків та заходів. Було намічено пройти вулицею Грамотіїв, побувати на площі Ерудитів, зазирнути до Екопарку, відвідати Музей мистецтв.

В понеділок у 3-4 класах відбулася олімпіада з української мови

Учні 1-х класів представляли проекти на тему "Зимушка-зима"

У вівторок у 3-4 класах проходив конкурс творів "Чарівне пір'ячко"

Також учні 3-4 класів показали свої знання на олімпіаді з російської мови

Проведення олімпіади з математики у 3-4 класах

Відкритий урок-гру на тему "Закріплення вивчених букв. Вдосконалення навиків читання" провела у 1-В класі вчитель Терещенко Н.В.

Наші першокласники вже навчилися працювати з інтерактивною дошкою!

Фізкультхвилинка - обов'язкова складова уроку

На урок в 1-В прйшло багато гостей

В середу, 10 грудня, на відкритому інтегрованому уроці вчителя 4-Б класу Колесник О.Б. учні передавали свій настрій кольором та видом геометричних тіл.

На 3 уроці-КВК змагалися команди 3-А та 3-В кл. на тему "Додавання та віднімання двоскладових чисел". За підсумками гри класи зіграли вничию - перемогла дружба!

Команда 3-В класу "Зірочка"

Команда 3-А класу "Дважди два"

Обговорення гри з членами журі

Протягом всього дня на другому поверсі старої будівлі школи проходила виставка експонатів, підготовлених учнями 1-х класів на конкурс "Загадкові цифри"

11 грудня в 4-В класі вчитель Плешкановська Олена Володимирівна на відкритому уроці по темі: “Водойми України” (предмет “Я і Україна”)  продемонструвала роботу за проектом “1 учень – 1 комп'ютер”

Дослідницько-пошукова робота учні щодо вивчення водойм України з використанням комп'ютерів

Закріплення вивченого матервалу «Склад ріки»

Уроком захоплені і діти, і присутні вчителі

Виставка дитячих робіт «Чарівниця зима»

Виставка малюнків «Збережемо планету Земля!»

Позакласний захід «Подорож по станціям знань» для учнів 1-2 класів  проводять члени Ради Лідерів «ТОЛ»