Міський етап конкурсу "Собори наших душ"

4 груд. 2014
4 грудня в Палаці дітей та юнацтва проходив міський етап конкурсу "Собори наших душ" в номінації "Література"

4 грудня в Палаці дітей та юнацтва проходив міський етап конкурсу юних письменників та поетів "Собори наших душ". В ньому брала участь учениця 11-Б класу  Харковська Наталія.

В 2013-2014 навчальному році Наташа та її однокласниця Шалімова Аліса посіли перше місце в районному та міському етапах, стали переможницями обласного етапу конкурсу (вчитель Зільберман Л.Ф.). В цьому році дівчата вже стали переможцями районного туру.

Конкурс проводила Тетяна Іванівна Заславська - поетеса, редактор газеты "Я", член Союзу журналістів України.

В ході конкурсу молоді дарування писали поетичні експромти, читали свої твори, обмінювались думками...