Нобелівська вікторина у Дніпропетровському університеті ім. Альфреда Нобеля

27 лист. 2014
Учні 9-Б класу стали переможцями Нобелівської вікторини

27 листопада учні 9-Б класу КЗО СБШ №23 взяли активну участь у Нобелівській вікторині у Дніпропетровському університеті ім. Альфреда Нобеля.

У кожного з учасників - студентів-першокурсників Університета імені Альфреда Нобеля, учнів багатопрофільної школи №23, Дніпродзержинського ліцею нових інформаційних технологій та міського юридичного ліцею - з'явилась унікальна можливість під час вікторини та віртуально поспілкуватися з Альфредом Нобелем й перевірити деякі постулати нобелівського руху.

Боротьба за призи серед учасників була достатньо напруженою. Журі враховувало не лише креативні навики та обізнаність, а й вміння учасників вільно спілкуваися англійською мовою, бути переконливими й толерантними.

За рішенням журі переможцями вікторини стала команда Дніпропетровської багатопрофільної школи №23.

Василиса Лук'яненко, учасниця вікторини, учениця КЗО СБШ №23:

"Це виявилося так цікаво - я навіть і не сподівалася... Ми тут були наймолодшими, але цього не відчували... Дуже сподобалося!"

Треба відзначити, що учні нашої школи активно підтримують Нобелівський рух в Україні.