Звітно-виборчі збори профспілки школи

7 лист. 2014
6 листопада у школі пройшли звітно-виборчі збори профспілки

6 листопада у школі пройшли звітно-виборчі збори профспілки.

На зборах підбивалися підсумки роботи профспілкового комітету за 5 років, обирався новий профком та його голова.

У президію були обрані Плешкановська О.В., Квятковська Н.А. та Александрова В.А.

Також були обрані лічильна та редакційна комісії у складі 3 чоловік кожна.

Зі звітом про виконану роботу за 5 років виступила голова профкому школи Плешкановська Олена Володимирівна.

З доповіддю про роботу ревізійної комісії виступила Запливко Надія Борисівна.

За підсумками обговорення та голосування робота профкому школи була визнана задовільною.

Наступним питанням порядку денного було обрання нового профспілкового комітету школи. З 9 кандідатур шляхом голосування було обрано 7 чоловік.

Головою профспілкового комітету школи 23 на наступні 5 років повторно обрана Олена Володимирівна Плешкановська. Членами профкому стали Донськая Н.Д., Смирнова С.С., Бідненко А.В., Сипало Ю.І., Янкевич Є.О. та Осипова О.В.

З проектом рішення присутніх ознайомила голова редакційної коміссії Соколюк Л.Ф.