ІІ Міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

26 жовт. 2014
Учні 9-10 класів відвідали виставку "Освіта за кордоном"

26.10.14 учні старших класів відвідали Міжнародну виставку "Освіта за кордоном", яку представляла освітня компанія Eruditus. Eruditus акредитований Європейською Асоціацією Кваліфікованих Агенцій (EAQA).

Мета виставки - надати можливість школярам, студентам та їх батькам особисто поспілкуватися з представниками провідних навчальних закладів з різних країн світу (Канада, Великобританія, США, Естонія, Чехія, Швейцарія, Німеччина, Франція).

На виставці був присутній керівник Дніпропетровського "Альянс Франсез" Орельєн Мос, який розповів про найбільш престижні ВНЗ Франції.

У рамках заходу школярі змогли обрати мовні курси, школу, коледж або університет у країні, яка їх зацікавила, та дізнатися все про умови вступу й перспективи навчання.

На выставке учащиеся имели возможность сдать тесты на английском языке и подтвердить уровень Upper-Intermediate.

Репортери 27 каналу взяли інтерв'ю в учнів КЗО СБШ №23, у якому вони виразили свою подяку організаторам виставки. Репортаж буде транслюватися 27.10.14.