VI Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

27 жовт. 2014
21-23 жовтня у м. Києві відбувся Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

21 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Проект організований при підтримці Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ». У роботі форуму з 21 по 23 жовтня 2014 р. взяла участь і директор нашої школи Наталія Анатоліївна Квятковська.

Начальник відділу МОН України Алла Рибалко, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, виконавчий директор освітніх заходів компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол вручив нагороди лауреатам конкурсів на кращі наукові розробки у сфері освіти. Почесним дипломом був нагороджений і Дніпропетровський обласний інститут післядипломної освіти (ДОІППО) за розробку та реалізацію інноваційних освініх проектів з патріотичного виховання учнівської молоді.

Школа № 23 також була нагороджена дипломом форуму за активну діяльність з інноваціоного оновлення змісту національної освіти.