До 71-ої річниці визволення Дніпропетровська

24 жовт. 2014
25.10.14 наше місто відзначає 71 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

25.10.2014 р. наше місто відзначає 71-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Цій даті присвячено багато шкільних заходів.

Засідання ради Музею 57-ї Армії

Напередодні річниці визволення Дніпропетровська пройшло засідання ради шкільного Музею Бойової Слави 57-ї Армії. У засіданні взяла участь Власова Олена Володимирівна - донька учасника підпільної комсомольської організації "Патріот" м. Новомосковська Літвішкова Володимира Іоновича, яка розповіла членам ради музею про військову біографію свого батька та події тих років.

Уроки мужності

24 жовтня у всіх класах нашої школи пройшли уроки мужності, присвячені Дню визволення м. Дніпропетровська.

На уроці у 6-А класі була присутня журналістка, письменниця Дора Василівна Калинова, автор книг про учасників Великої Вічизняної війни, які визволяли Дніпропетровськ. Багатьох з них вже немає серед живих, але вони назавжди залишуться у її книжках та нашій пам'яті. Дора Василівна також презентувала свою книгу «Я вас люблю, про вас пишу».

Покладання квітів до Монумента Слави

Учні 2-Б та 8-Ф класів поклали квіти до Монумента Слави, вшанували пам'ять загиблих воїнів-визволителів хвилиною мовчання.

Привітання ветеранів

Учні школи № 23 побували в гостях у ветеранів-визволителів й привітали їх з 71-ю річницею визволення міста Дніпропетровська.

Позакласний захід «Історичні подорожі  рідним містом…»

Учні 10-Ф класу (вчитель історії Тур Н.Г.) у рамках ижня МПК вчителів суспільствознавчих дисциплін здійснили подорож вулицями нашого міста, побували у Діорамі «Битва за Дніпро»,  ознайомилися з виставкою радянської військової техніки, згадали історію визволення міста. Про минуле та сучасне міста Дніпропетровська учням повідомили «гіди» -  учні Євстигнєєв Роман та Замура Олександр.