Тиждень МПК вчителів суспільствознавчих дисциплін

22 жовт. 2014
З 20 жовтня в школе проходить тиждень вчителів історії та правознавства

З 20 по 24 жовтня в школі проходить тиждень МПК вчителів суспільствознавчих дисциплін. В ході тижня заплановані відкриті уроки вчителів історії та правознавства, позакласні заходи та конкурси.

Вчитель історії Світлана Петрівна Світла бере активну участь у проведенні тижня.

20.10.14 у 5-х класах вчитель провела конкурс на краще представлення свого генеалогічного дерева «Чиї сини будете?» Дітям було дуже цікаво проводити подібні дослідження, бо історія країни починається з історії своєї сім'ї.

21.10.14 відбувся позакласний захід спільно зі шкільною бібліотекою «Моя улюблена книга з історії» з захистом учнівських презентацій серед учнів 6-х класів.

На базі 10-А класу пройшов позакласний захід, присвячений героям битви під Крутами «Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину».