Семінар-практикум з французької мови

16 жовт. 2014
Вчитель французької мови Батенська Г.В. відвідала семінар у м. Кривий Ріг

16.10.2014 вчитель французької мови Батенська Галина Володимирівна з метою обміну передовим досвідом відвідала семінар-практикум "Креативні методи як засіб формування позитивної мотивації учнів при вивченні французької мови"  у місті Кривій Ріг.

Доповідачами на семінарі були:

Алуєва Марія Андріївна - завідуюча навчально-методичною лабораторією кафедри іноземних мов ДОІППО.

Ратеєва Світлана Василівна - директор "Інноваційно-методичного центру"

Шепілко Алла Іванівна - директор гімназії № 95

Кирковська Інга Станіславівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідуюча кафедрою романської філології ДНУ ім. Олеся Гончара з доповіддю "Міжкультурна комунікація як фактор формування багатомовного середовища у загальноосвітній школі"

Руденко Світлана Вікторівна, вчитель французької мови Криворізької гімназії № 95 з доповіддю "Формування позитивної мотивації учнів у процесі викладання французької мови"

Георгієва Олена Петрівна, старший викладач кафедри іноземних мов Криворізького національного університету з доповіддю "Мотивація як фактор підвищення ефективності навчання французькій мові".

Була проведена низка інтерактивних майстер-класів:

Майстер-класфективні прийоми навчання французькій мові молодших школярів"
Захід: Фрагмент класно-урочного заходу.
Тема: Використання ігрових та інтерактивних технологій.
Вчитель: Руденко Світлана Вікторівна, вчитель французької мови Криворізької гімназії №95, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Тема: Застосування лексичних вправ як засіб формування мовних компетенцій учнів.

Вчитель: Довгалюк Леся Сергіївна, вчитель французької мови КЗШ72, спеціаліст ІІ категорії.